מערכת זיקוק מים

להתקדם אל מערכת זיקוק מים בשיטת מחליפי יונים

 

*במאמר זה נתייחס למערכות זליון למים נטולי מלחים כ"מערכות זיקוק מים" למרות שהמים אינם עוברים תהליך איטי של זיקוק, אידוי ועיבוי אלא תהליך של חילוף יונים המביא לתוצאה זהה בזמן קצר בהרבה ובעלויות נמוכות משמעותית. מערכות זליון למים נטולי מלחים נותנות מענה הולם לרבים מהשימושים המוגדרים של מים מזוקקים. 

 

החברה המובילה זליון בע"מ מתמחה ביבוא, ייצור והתקנת מערכות זיקוק מים לצרכיהם של לקוחות שונים במשק. החברה מייבאת ומייצרת מתקנים לזיקוק מים המבוססים על מערכות מים נטולות מלחים, המתאימות לכל מטרה. בין היתר, מערכות אלו מתאימות לצרכי רפואה, רפואת שיניים, מעבדות שונות, וכן עבור תעשיות כגון ייצור מעגלים מודפסים, לייזר, ייצור שתלים דנטליים, ציפוי מתכות, רכב ומצברים חשמליים, קוסמטיקה, דפוס ורבות אחרות.

 

מערכות זיקוק מים מתקדמות

 

מזקק מים של חברתנו מבוסס על חומרים חדישים ועמידים, טכנולוגיות יעילות, עומד בדרישות תקנים בינלאומיים וישראלים מחמירים, ומספק תפוקה אופטימאלית וחסכון מרבי בהוצאות. עמודת המזקק עשויה מפיברגלס משוריין בעל עמידות גבוהה בפני לחצים, בעלת ראש עם חיבורים מהירים ופשוטים להחלפה המונעים נזילות. בנוסף, המערכת כוללת מפזר פנימי עם סנן המעניק ניצול אופטימאלי של השרפים, מסנן איסוף תחתון, מחברים ותומכים תואמים וצנרת איכותית, עמידה וגמישה. אנו מספקים מערכות זיקוק מים עם מגוון סוגי שרפים המתאימים לקשת רחבה של צרכי ענפים ותעשיות שונות במשק, בעלי מכנה משותף רחב או העונים לצרכים ספציפיים, ומוצעים גם עם התאמה אישית מלאה.

 

מים מזוקקים

 

מים מזוקקים מוגדרים כמים שעברו תהליכים של סינון ושל זיקוק, ושהינם נטולי מלחים. להגדרה זו מתאימים גם מי גשם ומים טהורים שנמסו מקרחונים, המוכרים כמים מזוקקים טבעיים. יחד עם זאת, בשל בעיות זיהום של מקורות טבעיים מים מזוקקים עלולים להיות ברמת ניקיון לא מספקת. חשוב לציין כי בהיותם נטולי מלחים ומינרלים, מים מזוקקים אינם מיועדים לצרכי השקיה סטנדרטית או שתייה.

 

זיקוק מים מהו?

 

זיקוק מים הינו שיטה נפוצה, ותיקה ויעילה להרחקתם של חומרים מהמים שאינם נדיפים, יעילה במיוחד עבור ניטרטים ומלחים. הפעולה עצמה מתחילה באידוי מים באמצעות חימום, כשבהמשך אדי המים נאספים לכלי ולאחר מכן מצוננים על גבי משטח קר. באמצעות שיטה זו של אידוי ואיסוף מחודש של המים, נותר מאחור בתהליך כל חומר שאינו מתאדה. יש לציין שמכיוון שמים מזוקקים ממלחים אינם מוליכים איכותם נמדדת על פי רמת מוליכותם.

כאמור- תהליך זה איטי ומסורבל ומערכות זליון החדישות מגיעות לאותן תוצאות בשיטה המהירה והיעילה של חילוף יונים.

 

הזמנת מזקקי מים

 

להזמנת מזקקי מים, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא מזהמי מים והדרכים המתאימות לטיהורם, עם - טכנולוגיות טיפול במים, בטלפון 03-9218403.