מים מסוננים

מגוון אמצעים למים מסוננים

 

רוצים ליהנות ממים מסוננים, איכותיים ונקיים? חברת זליון מתמחה באמצעים לסינון מים עבור צרכים של מגזרים וקהלים ציבוריים, עסקיים, מעבדתיים ותעשייתיים. אמצעים אלו מיועדים לסינונם וסילוקם של מזהמים מהמים וכוללים מגוון סוגי מסננים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות.

 

הצורך בסינון מים

יש לדעת כי מי הרשת עוברים בתוך תשתיות צנרת מסועפות עד יציאתם מהברז שלנו. בדרך, איכות המים יורדת, והם סופחים חלקיקי חומרים כמו חול, חלודה, משקעים ואבנים. חלקיקים אלו שלעיתים קרובות אינם נראים לעין פוגמים בניקיון ובאיכות המים. על מנת להחזיר למים את איכותם חברתנו מספקת אמצעי סינון המיועדים לסילוק חלקיקים בעלי מאפיינים וגדלים שונים, לרבות חלקיקים זעירים שאינם נראים לעין, בקטריות וחיידקים.

 

מגון אמצעים לסינון מים

חברתנו מספקת מגוון סוגי מסננים הנבדלים זה מזה בטכנולוגיות שלהם, שבעזרתן מסולקים מהמים חלקיקים בעלי מאפיינים ספציפיים. החלקיקים המסוננים נבדלים אחד מהשני בגודלם, בהיותם אורגניים או לא אורגניים ובמאפיינים נוספים. על מנת לספק מענה למגוון סוגי המזהמים והחלקיקים הלא רצויים יש ברשותנו מספר מסננים, כדוגמת:

 

מסנני פחם פעיל - יעילים בסילוק חלקיקים הגורמים לריחות רעים ולטעמי לוואי. בין היתר, מסננים אלו יעילים לסילוק זיהומים אורגניים, פחמן דו חמצני וכלור חופשי. המסנן אינו מפחית את כמות המינרלים שיש במים ובנוסף אין לו יכולת לסנן מתכות או להפחית את רמות האבנית והקשיות של מים.

מסנני משקעים מכאניים - מכונים גם מסננים מיקרונים ומבוססים על מערכת סינון פשוטה המסננת ומסלקת מהמים מוצקים בלתי מסיסים בגדלים שונים, כדוגמת אבק, חלודה וחול. יש לציין כי מסננים אלו אינם יעילים כנגד אבנית, מתכות כבדות ותרכובות אורגניות.

מסננים אנטי בקטריאליים - מכונים גם מסנני אולטרה פילטרציה או מסנני עומק תת מיקרוני, ומספקים סינון עדין של מזהמים ומוצקים קטנים הנמצאים במים. מסננים אלו מקטינים את רמת הבקטריות במים, ויש לציין כי במקרים רבים הם מותקנים לצד .

 

הזמנת מסנני מים

להזמנת מסנני מים, קבלת עוד מידע בנושא וייעוץ מקצועי בבחירת מסנן מים מתאים לצרכיכם, עם חברת זליון בע"מ - טכנולוגיות טיפול במים, בטלפון 03-9218403.